Monitoring

PRZEDSZKOLE TYGRYSEK

Doskonałe położenie

Budynek znajduje się przy ul. M.C. Skłodowskiej 22 w bliskim sąsiedztwie szkoły i basenu.Na terenie placówki znajduje się duży parkingi samochodowy – dodatkowo ogrodzony plac zabaw dla dzieci z terenem zielonym o łącznej pow.25 ar. Przedszkole mieści się w wolno stojącym, parterowym, podwójnie ogrodzonym budynku.

Profesjonalne wyposażenie

Wnętrze przedszkola zostało zaadoptowane zgodnie z wymogami prawa budowlanego , inspekcji sanitarnej oraz przepisami ppoż.Przedszkole posiada cztery bardzo duże sale, łazienkę, dużą szatnię, gabinet terapeutyczny, pokój socjalny, kuchnię i biuro. Sale są w w pełni wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne oddziałujące na wyobraźnię i rozwijające twórcze myślenie dzieci.Na wyposażeniu przedszkola znajduje się również tablica interaktywna, która umożliwia urozmaicenie zajęć programami multimedialnymi.

Wszechstronny rozwój podopiecznych

Przedszkole Tygrysek to miejsce, w którym dziecko ucząc się i bawiąc rozwija swoje talenty i wyobraźnię, zdobywa nowe umiejętności, zawiązuje pierwsze przyjaźnie. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudza ciekawość do poznania otaczającego świata. Duży nacisk w naszej placówce kładziemy na naukę jęz. angielskiego, która się odbywa od trzech do pięciu razy w tygodniu w zależności od grupy.Szeroki wachlarz ofert w naszej placówce pozwala na sprostanie wymaganiom stawianym w szkole oraz późniejszym życiu.

Monitoring

Sale dydaktyczne w przedszkolu są monitorowane co umożliwia rodzicom obserwację pobytu dziecka w placówce. Profesjonalna kadra pedagogiczna zapewnia opiekę, wychowanie oraz edukację dzieci w wieku od 1,5 do 6 – ciu lat na najwyższym poziomie.